Sök bostad eller innehåll

Kontakta oss

Kontakta oss på huvudkontoret

Fastighetsbyrån Huvudkontor
Postadress: Fastighetsbyrån, Box 644, 101 32 Stockholm
Besöksadress: Västra Järnvägsgatan 7
Telefon: 08-54 54 55 00
Fax: 08-54 54 55 01
E-post: info@fastighetsbyran.se

Johan Vesterberg Presschef
Tel: 08-54 54 55 28, 0708-20 44 34
E-post: johan.vesterberg@fastighetsbyran.se

Lars-Erik Nykvist VD
Tel: 08-54 54 55 02
larserik.nykvist@fastighetsbyran.se

Regionchefer - För frågor rörande kontor och etableringar

Tony Dommartine Regionchef Stockholm och Öst/vVD  
Tel:0704-610300 
tony.dommartine@fastighetsbyran.se 

Andréas Valentinson Regionchef Norr
Tel: 08-54 54 55 25
andreas.valentinson@fastighetsbyran.se

Arvid Sundquist Regionchef Väst
Tel: 0701-09 34 47 
arvid.sundquist@fastighetsbyran.se

Per-Anders Johanson Regionchef Syd
Tel:072-540 00 61
peranders.johanson@fastighetsbyran.se

Daniel Nilsson Regionchef Utland
Tel: +34 617-343 846 
daniel.nilsson@fastighetsbyran.se


Personal

Victoria Sundström Hr-chef/vVD 
Tel: 08-54 54 55 15
victoria.sundstrom@fastighetsbyran.se

Linda Broman Rekryteringsansvarig
Tel: 08-54 54 55 22 eller 070-300 48 09
linda.broman@fastighetsbyran.se

Ulf Häger - Rekrytering
Tel: 08-54 54 55 09 eller 0722-31 90 14
ulf.hager@fastighetsbyran.se

Extern Marknad 
Ulrika Lorentzi Marknadschef
Tel: 08-54 54 55 16
ulrika.lorentzi@fastighetsbyran.se

Annicka Traugott  Ansvarig Digitala kanaler
Tel: 08-50 55 74 36
annicka.traugott@fastighetsbyran.se

Utveckling
Jesper Jansson Utvecklingschef 
Tel: 0703 - 54 55 09 
jesper.jansson@fastighetsbyran.se

Nyproduktion
Henrik Lenander Affärsområdesansvarig Nyproduktion
Tel: 08 - 54 54 55 11
henrik.lenander@fastighetsbyran.se

 

Genom att använda denna webbplats accepterar du vår användning av cookies.