Sök bostad eller innehåll

Kontakta oss

Kontakta oss på huvudkontoret

Fastighetsbyrån Huvudkontor
Postadress: Fastighetsbyrån, Box 644, 101 32 Stockholm
Besöksadress: Västra Järnvägsgatan 7
Telefon: 08-54 54 55 00
Fax: 08-54 54 55 01
E-post: info@fastighetsbyran.se

Johan Vesterberg Presschef
Tel: 08-54 54 55 28, 0708-20 44 34
E-post: johan.vesterberg@fastighetsbyran.se

Johan Engström VD
Tel: 070 - 55 80 530
johan.engstrom@fastighetsbyran.se


Försäljning
För frågor rörande kontor och etableringar

Johan Bergman Försäljningschef 
Tel: 073-021 29 64
johan.bergman@fastighetsbyran.se

Tony Dommartine Regionchef Stockholm/vVD  
Tel: 0704-61 03 00 
tony.dommartine@fastighetsbyran.se 

Andréas Valentinson Regionchef Norr
Tel: 0703-87 55 25
andreas.valentinson@fastighetsbyran.se

Arvid Sundquist Regionchef Väst
Tel: 0701-09 34 47 
arvid.sundquist@fastighetsbyran.se

Per-Anders Johanson Regionchef Syd
Tel: 0725-40 00 61
peranders.johanson@fastighetsbyran.se

Camilla Hemlin Regionchef Öst
Tel: 0708-63 39 29
camilla.hemlin@fastighetsbyran.se

Daniel Nilsson Regionchef Utland
Tel: +34 617-343 846 
daniel.nilsson@fastighetsbyran.se


Marknad och kommunikation 

Ulrika Lorentzi Marknadschef
Tel: 08-54 54 55 16
ulrika.lorentzi@fastighetsbyran.se

Annicka Traugott Ansvarig Digitala kanaler
Tel: 08-50 55 74 36
annicka.traugott@fastighetsbyran.se

Annika Andersson Reklamansvarig
Tel: 073-0230206
annika.andersson@fastighetsbyran.se

Katja Norström Informationsansvarig
Tel: 0708-46 04 46
katja.norström@fastighetsbyran.se

 

Personal

Victoria Sundström HR-chef/vVD 
Tel: 08-54 54 55 15 
victoria.sundstrom@fastighetsbyran.se

Linda Nyström Rekrytering- och Utbildningsansvarig
Tel: 08-54 54 55 22, 0703-00 48 09 
linda.nystrom@fastighetsbyran.se

Ulf Häger Rekrytering 
Tel: 08-54 54 55 09, 0722-31 90 14
ulf.hager@fastighetsbyran.se

 

Affärsstöd (affärsutveckling, juridik, IT)

Ylva Gunnarsson Affärsstödschef
Tel: 070-275 05 95
ylva.gunnarsson@fastighetsbyran.se


Nyproduktion

Henrik Lenander Affärsområdesansvarig Nyproduktion
Tel:08- 54 54 55 11
henrik.lenander@fastighetsbyran.se

 

Genom att använda denna webbplats accepterar du vår användning av cookies.