Sök bostad eller innehåll

X3

I sin styling har Tina använt:

Vardagsrum
Art work – Anna Lerinder (lerinder.se)
Taklampa – & tradition (andtradition.com)
Soffa, soffbord, gungstol, matta, hästtavla – Dusty Deco (dustydeco.com)
Kuddar – Vitra (vitra.com)
Rullsidobord – Jessica Signell Knutsson (signellknutsson.com eller asplund.org)
Vägglampa – Rybakken (Luceplan eller asplund.org)
Spegel – Betonggruvan (betonggruvan.se)
Keramik, flaska, liten flaska, skål, fat/bricka - Anna Lerinder (lerinder.se)
Träskål, servetter – Japansk designbutik Kiki (ki-ki.se)
Print – Anna Larsson (annalarsson.se)
Bord – Tina Hellberg
Stolar – Gärsnäs (garsnas.se)
Bänk – Triptrap by Skagerak (triptrap.dk eller skagerak.dk)
Bordslampa - & tradition (andtradition.com)
Keramik – Betonggruvan (betonggruvan.se)
Byggklossar – Hay (gulled.se)
Litet bord – Vitra (vitra.com)
Korg - Hay (gulled.se)
Glaskanna – Skruf (snickarbacken7.se)
Gröna stolar - Hay (gulled.se)
Pall – artek.fi
Snurrstol – artek.fi
Vinglas - Hay (gulled.se)
Plåtbord – Dusty Deco (dustydeco.com)
Marmorbrädor - Hay (gulled.se

Kök
Tekanna, underlägg, sil, sked, teburk, lunchlåda, underlägg i järn – Japansk designbutik Kiki (ki-ki.se)
Kort "Enjoy yourself it´s later than you think" – Therese Sennerholt Art Director (theresesennerholt.se)
Taklampa – Lightwork Design (lightwork.nu)
Keramikflaska – Anna Lerinder (lerinder.se)

Ateljé
Bord – Tina Hellberg
Stol – Afteroom (afteroom.com eller menu.as)
Stol – Dusty Deco (dustydeco.com)
Bordslampa – Lightwork Design (lightwork.nu)
Art work/originalkonst – Mia Lidbom (spektrum.nu eller instagram.com/mialidbom)
Korkform + korkburk - Hay (gulled.se)
Kupa – Betonggruvan (betonggruvan.se)
Hurts – Dusty Deco (dustydeco.com)
Resten - Stylist Tina Hellbergs egna prylar

Hall
Skåp – Scandinavian wood (info@scandinavianwood.se)
Prints – Anna Larsson (annalarsson.se, formgivare@annalarsson.se)
Taklampa – Studio WM (studiowm.com)
Klocka – Japansk designbutik Kiki (ki-ki.se)
Ljusstake – Linda Karlsson (blasknada.com)
Pallar – Vitra (vitra.com)
Hängare – Mathilda Clahr (mathildaclahr.com)

Sovrum
Vägglampa – Lightwork Design (lightwork.nu)
Bordslampa – Lightwork Design (lightwork.nu)
Taklampa – Japansk designbutik Kiki (ki-ki.se)
Gardintyg – Frank & Cordinata
Bord – Triptrap by Skagerak (triptrap.dk eller skagerak.dk)
Pall – Triptrap by Skagerak (triptrap.dk eller skagerak.dk)
Pall – Artek (artek.fi)
Stol – Källemo (kallemo.se)
Glasaskar – Hay (gulled.se)
Sängkläder – Himla (himla.se)
Matta – Danskina (danskina.com eller kvadrat.dk)

Badrum
Våfflade handdukar – Himla (himla.se)
Handduk med rand – Snickarbacken7 (snickarbacken7.se)
Badrumsprodukter; Almond Soap, Tooth paste – Snickarbacken7 (snickarbacken7.se)
Pall – Tom Dixon (gulled.se)
Resten - Stylist Tina Hellbergs egna prylar

 

Genom att använda denna webbplats accepterar du vår användning av cookies.